• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...

וינגייט הדפסה דוא

באקדמיה למצוינות בספורט במכון וינגייט מתאמנים מספר שחייני אגודת הפועל ירושלים. הקבוצה כוללת את שחייני העתיד של ישראל ומתאמנת בתדירות גבוהה כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בשחיינים הצעירים. המסגרת של האקדמיה בוינגייט נועדה לענות על צרכי השחיינים מבחינת תנאי אימון, ליווי רפואי, תזונתי ותמיכה מנטאלית תוך כדי שמירה על רמת לימודים גבוהה בבית הספר התיכון חוף השרון בשפיים. צוות האימון כולל את ד"ר לאוניד קאופמן, חנן גלעד, מאמן כושר- יורם להב. השחיינים מתאמנים באקדמיה 5 אימוני ערב בשבוע, 3 אימוני שחייה בבוקר בשבוע, 5 אימוני כושר וכוח, ואימון שבועי באגודתם ביום שישי אחה"צ.

 

david_gamburg

 דוד גמבורג

כינוי: ססיסקה

תאריך לידה:12.12.93
סגנון א' :גב
דוד הוא הילד האדיש בקבוצה כלום לא משפיעה אליו. דוד שולט במשחה הגב לגילו, הוא אלוף הארץ והעפיל לקומן 2009. שחיין מוכשר ומוביל בנבחרת נוער לאומית. שנה ראשונה שלו בוינגייט. לומד להתאמן ולהתנהג כמו שחיין מקצועי. מצטיין ביכולת שלו להתחרות. בכל תחרות קטנה או גדולה יודע לתת מקסימום מהיכולת שלו לאותו היום, בזה דוגמה לחיקוי לכולם. 
 

 


 

itay_gurevitchאיתי גורביץ

תאריך לידה: 14/8/95

שחיין צעיר שנה ראשונה בפנימייה. מצטיין בטכניקת שחיה מאוזנת בכל סגנונות המעורב.איתי שבר השנה המון שיאי גילאים במ"א,חתירה,פרפר.המדליסט היחיד של תחרות קומן!! צעיר גיל בתחרות הקומן.

 

 

 

 

 גיא שילון

.