• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות מצטיינים על הגב - 355 ילדי האגודה
מצטיינים על הגב - 355 ילדי האגודה הדפסה דוא
רביעי, 01 אפריל 2009 12:54

שחייני האגודה הצעירים התחרו היום (שישי 9.1.09) בתחרות השנייה של הליגה האגודתית לשנת תשס"ט. הפעם 25 או 50 מטר (בריכה אחת או שתיים) בסגנון גב.
"ילדים מגיל 4 מסיימים בריכה על הגב - זה מרגש כמעט כמו לראות את מייקל פלפס", התבטא אחד הצופים הרבים שהגיעו.
המאמנים ציינו בסיפוק שנראתה התקדמות ממחזור הליגה הקודם. לנוחותכם השארנו בטבלא את תוצאות מדידת משחי המעורב אישי מליגה מספר 1.
הפעם נרשמה עליה במספר הילדים הצעירים, עדות להתקדמותם ולבטחונם נאישי של המצטרפים השנה ללימודי השחייה. נוכחות גבוהה נרשמה בקרב שחייני נווה אילן ואבו גוש. תוצאות שחייני בית טיילור השתפרו מאד בחצי השנה האחרונה. מספר שחיינים מנווה יעקב אותרו כמתאימים להשתתף במוקדמות לאליפות ישראל שתיערכנה בעוד שבועיים.
נודה שוב לשחייני נבחרת פירנה על השיפוט המקצועי והמהימן וכן למפעילי דוכני המזון והביגוד - שחייני סנפיר שצברו הישג בתחום הכספי לקראת יציאתם השנה למחנה אמונים בחו"ל.

מצורף קובץ התוצאות בלחיצה על "לפרטים נוספים". שימו לב שבקובץ התוצאות יש מספר גליונות.