• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות הוקמה קבוצה חדשה של טריאטלון
הוקמה קבוצה חדשה של טריאטלון הדפסה דוא
רביעי, 21 ינואר 2009 13:17

לאחר פתיחת שנה נהדרת בענף הטריאתלון של הפועל ירושלים, פתיחה בה הגנה האגודה בהצלחה על תוארה כאלופת ישראל למועדוני טריאתלון, וזכייה בקטגוריות אישיות רבות (בהן כיכבו במיוחד האחים אלטרמן וחוה גרו מנצחת הספרינט), החליטו ראשי הענף בירושלים להקים קבוצה חדשה.

מדובר בקבוצת "הפועל אשת הברזל ירושלים" - קבוצה שבנויה מנערות ונשים בלבד ומגמתה לזכות באליפות ישראל לשנת 2009.
הקבוצה מאגדת בתוכה נשים ותיקות וחדשות שהצטרפו לאגודה השנה וכן מספר נערות בעלות פוטנציאל להתברג ברמה הישראלית והבינ"ל. דודי שרמן רכז הענף הסביר כי כך נוכל להתמקד בצרכים ענייניים ספציפיים לנשים ומנכ"ל האגודה הדר בן דרור הבהירה כי הדבר יסייע לקידום ספורט זה בקרב נערות שטרם עסקו באופן מקצועי באף אחד מהענפים. " הקמת הקבוצה התאפשרה בין היתר בזכות שילובב קבוצת טרי-שי באגודתנו והצטרפות נשים רבות בעקבות טריאתלון אילת. זה גם משתלב בהחלטתנו לקדם את ספורט הנשים בכלל, בפברואר למשל אנו מקיימים יום כייף לבנות של האגודה". לדברי בן-דרור.

בירושלים מתאמנת באופן שגרתי ומקצועי קבוצת נוער ("איש הברזל")שחלקם בוגרי נבחרות השחייה של האגודה כך שיש להם יתרון מול בני גילם. הקבוצה נהנית מאמוני שחייה וריצה מדי יומיים וכן מאימון אופניים בהדרכת ערן דרקסלר. המטרה הקרובה
היא תחרות נוער בחודש מרץ ובדרך כבר מתוכנן מחנה אמונים אחד לפחות.
נערים ונערות שהספורט מושך ומאתגר אותם מוזמנים להצטרף לקבוצה - האמונים מותאמים אישית, כך שגם חסרי כל נסיון יכולים להשתלב בפעילות. פנו לדודי שרמן במייל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת או למשרד האגודה 1-800-240-230
בהצלחה!