• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות הפועל ירושלים מובילה את הליגה בדגול
הפועל ירושלים מובילה את הליגה בדגול הדפסה דוא
שלישי, 03 פברואר 2009 13:28

איגוד השחייה חשף את תוצאות הליגה הדו מחוזית ואת העובדה שהפועל ירושלים מובילה את הליגה גם במחזור הזה וביתרון משמעותי.
הפועל ירושלים נערכה לליגה זו בצורה מעט שונה, למרות הרצון לכבוש את פיסגת הליגה אפשרה מנכ"ל העמותה לשחיינים בפריפריה לשחות באיזור מגוריהם. כך שחו 3 שחיינים צעירים בצפון, ונבחרת השליחים המובילה הרכבה משחייני הדרום בלבד - אלו שבחרו להישאר ולהתחרות בשער הנגב למרות המצב הבטחוני.
ברם, נבחרת הבוגרים ניצחה בגדול - גם בחופשי וגם במעורב - שותפים לכך הקפטן הדרומי שקד זרוצקי, אלכס קלונטרוב שמתקדם יפה, אמרי גניאל, ניר ברנע וקלי ולינוב.
בבנות בוגרות המצב היה מורכב יותר, 3 בנות יצאו לתחרות בינ"ל באוסטר ואילו שחיינית נוספת נשארה בשער הנגב. הרביעיה שהורכבה זכתה אף על פי כן בדירוג השני בארץ. מצויין!
התוצאה האיכותית של המחזור הכללי שייכת לניר ברנע ששחה 1:53.22 ב200 חופשי. כל הכבוד!
בסיומו של מחזור זה ביססה ירושלים את מעמדה בפיסגה עם 1953 נקודות, לפני מכבי קריית ביאליק עם 1459 נקודות והפועל כוכבי הצפון טבעון/ישי עם 1002 נקודות.

ובמחנה הצעירים שמחה רבה - הפתעה לטובה - 45 שחיינים העפילו לגמר האליפות, ובנוסף 9 בנות ישתתפו בגמר דרג ב´. כל נבחרות השליחים העפילו לגמר במיקומים טובים. עכשיו יצטרך צוות המאמנים להחליט מי יאייש את נבחרות השליחים. ברכות לצעירים אלון לאופר ואסף רז שמככבים ברשימות למרות שהם צעירים בשנה מיתר המתמודדים (ילידי 1999).
פרטים ל2 הידיעות באתר איגוד השחייה