• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות צוות צעיר וחזק יותא לאליפות
צוות צעיר וחזק יותא לאליפות הדפסה דוא
שני, 16 פברואר 2009 13:33

מחר - יום שלישי 17 פברואר ייצאו שחייני האגודה לאליפות ישראל לנוער ולבוגרים - חורף 2009. הצוות צעיר יחסית לשחייני האגודה שזכו באליפויות בשנים עברו אבל כולם כאחד הביעו נכונות להתמודד עם האתגר ולזכות באליפות.

השחיינים יחד עם הצוות הכינו מספר גימיקים שיעשו גלים בבריכה והסגול ינשא בגאווה לכל אורך התחרויות.
בתכנית היום הראשון באליפות (יום רביעי) 400 חופשי, 50 חזה, 200 גב ו100 פרפר. בבוקר תערך אליפות הנוער והמוקדמות ובערב גמרים לבוגרים. לסיום תכנית יום זה 4X50 חופשי בוגרים, מקצה בו האגודה תציב 2 נבחרות שליחים חזקות לנשים ולגברים.
לידיעתכם - כל התחרות תשודר במסגרת האינטרנט של אתר ONE.

גיבור היום - מיכאל דימיטרייב אמור לנחות ערב התחרות ולהשתלב במשחי האליפות - במיוחד במרחקים הארוכים. להזכירכם מיכאל הגיע להישג היסטורי כאשר היה לישראלי הראשון שזוכה במדליית זהב בתחרות גרנד פרי עולמית. הוא עשה זאת בשבת כאשר עקף וניצח שחיינים בכירים מהעולם במשחה ל15 ק"מ בארגנטינה.
גם היום הוסיפו להגיע אי-מיילים עם ברכות מאנשי המים הפתוחים בעולם (מקסיקו, מונטנגרו, סלובניה וספרד בין המברכים). האגודה מתכננת לקבל את פניו של מיכאל בשמחה רבה ולחזק את ידיו לקראת התחרויות הבאות.

ברכות צבעוניות ומרגשות הגיעו מכל שחייני האגודה הנמצאים בחו"ל, הברכות תופענה על לוח המודעות ביציע האגודה באליפות - להנאת כולם.
מחר בשעה די מקבילה תצאנה ההסעות מעומר, באר שבע, ירושלים ומוינגייט לאתר התחרות באשדות יעקב. שיחת קבוצה בשעה 19:30.

שחייני קבוצות ההישג הצעירות תצאנה ביום שני לאליפות הגילאים. זמני האמונים לשבוע זה ולשבוע הבא - יחולקו מחר יום שלישי באמונים.
בהצלחה לכולם!