• בריכת חוות הנוער הציוני

    בריכת הבית של הפועל י-ם
    1-800-240-230
    טלפון: 02-6794004
    פקס:  02-6482860
    רחוב הורקניה 26, ירושלים
    הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
     

    הצג מפת הגעה

  • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

  • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

  • טיפ השבוע!
     

    לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
    סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

    קרא עוד...
  • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

    קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות הצבע הסגול שולט ביומה הראשון של אליפות ישראל
הצבע הסגול שולט ביומה הראשון של אליפות ישראל הדפסה דוא
רביעי, 18 פברואר 2009 13:34

הצבע הסגול בהחלט שולט ביציע, בשעה שהשחיינים של האגודה מבצעים המשימה במים. בימים בהם כל קריטריון וכניסה לנבחרת מותנה בין היתר באיכות הבגד ים אותו השחיין לובש, מצליחים שחייני הפועל ירושלים להתברג היטב בין המובילים בארץ, לקצור שיאים אישיים כמעט בכל קפיצה למים (למעלה מ90% הצלחה היום) ולקבוע שיאי גילאים. הפועל ירושלים מובילה בניקוד בנוער ובבוגרים בסיום היום הראשון מתוך 4 ימי אליפות.

מספר הרגעים של ההתרגשות והתרוממות הרוח שהיו מנת חלקם של אנשי האגודה רבים ונציין כאן רק את מנצחי היום, למרות ההתלהבות כאמור כמעט בכל קפיצה.
400 חופשי - נצחון מתוק למיכאל דימיטרייב ששב אמש מארגנטינה והתקבל בתשואות בבריכה - הערכה להישגיו במים הפתוחים. לירן קונובלוב שני לגיל 15. ניר יצחקי - ראשון לגיל 16, חמישי בבוגרים וקריטריון לקומן. לי כהן - שניה לגיל 17-18 ושלישית בבוגרות.
50 חזה - נסטיה קורטקוב שלישית בבוגרות. אמרי גניאל שני בבוגרים, נצחון בנוער וקריטריון לאליפות אירופה לנוער.
200 גב - מקום שלישי בבוגרים וקריטריון לאליפות אירופה לנוער לדניס גייבורונסקי, נצחון לאנפיסה חסדן בגיל 15 ולדוד גמבורג בגיל 16 (עם קריטריון לקומן).
100 פרפר - שיא גילאי 15 במחצית המרחק לרונן מוזיקנסקי בדרך לזהב בגילו עם 0:57.83. מדליית כסף למועתז ארשיד באותו הגיל. גם בגיל 16 זהב וכסף לירושלים - אלמוג אולשטיין ראשון עם קריטריון לקומן וצור זרקוול עם כסף וגם כן קריטריון.
בשליחים 50x4 חופשי דורגו קבוצות השליחים בנים במקום השני והשישי. בבנות דורגה קבוצה אחת במקום הרביעי והשנייה בשמיני.
השחיינים מתכוננים למאבקים של היום השני.
הכנסו לאתר האיגוד לצפייה בשידור חי מהתחרות כאן באינטרנט.