• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות 3 מחנות אימונים ותחרות רב אומות אחת
3 מחנות אימונים ותחרות רב אומות אחת הדפסה דוא
רביעי, 09 אפריל 2014 20:34

kaish camp_pessachשחייני קבוצת לויתן שבו הערב ממחנה אימונים מוצלח במכון וינגייט. המחנה היה יחד עם מכבי וייסגל רחובות כך שלשחיינים הייתה הזדמנות להתחרות זה בזה גם במהלך האימונים וגם בשליחים חגיגי שנערך בסוף המחנה. גם שחייני קבוצת כריש שבו ממחנה מוצלח בניצנה. אחרי מספר שנים שהפועל ירושלים לא קיימה מחנות אימונים בניצנה שבו השחיינים לנקודה הדרומית לאימוני שחייה ולפעילויות העשרה. רז בן שושן, עוזר מאמן הקבוצה, סיפר על פעילות ערב מוצלחת בה השחיינים בישלו לעצמם ארוחה בשטח וצפו בכוכבים. בנוסף שחיינים ירושלים נמצאים בימים אלו בחו"ל - 6 שחייני נבחרת סנפיר יחד עם המאמן הראשי ליאוניד שייכט, מתאמנים בימים אלו בקפריסין. בפסח לא רק מתאמנים אלא גם מתחרים - מאיה עצמון, אושר אונטרשלג ודניאל קפלן ישתתפו ביום שבת הקרוב וביום ראשון בתחרות רב אומות לנוער שתתקיים השנה בלימסול, קפריסין. כמובן שנעדכן באתר על ההישגים. בהצלחה!!!