• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות אין רגע דל - קרטריון המכללות לגל
אין רגע דל - קרטריון המכללות לגל הדפסה דוא
שישי, 27 פברואר 2009 13:50

טרם הספיקו קברניטי האגודה לנוח מהישגי השחיינים באליפות ישראל, וכבר התקבלו תוצאות התחרויות המוקדמות של אליפות המכללות בארה"ב ואיתן הידיעה המשמחת שגל נבו קבע קריטריון A והעפיל לגמר.
התוצאה שקבע גל ב200 יארד מעורב אישי 1:43.34 ד´ - תוצאה טובה יותר ב5 שניות מלאות (!) משיא היארדים הישראלי (אותו קבע גל בשנה שעברה).
גל ששוחה במכללת ג´ורג´יה-טק ניצח את המוקדמות באזורו בהפרש של 2 שניות מהשחיין שהגיע שני. אליפות המכללות תיערך בעוד כחודשיים ומעפילים אליה השחיינים הטובים בעולם (המתאמנים בארה"ב), כפי שנכתב באתר איגוד השחייה :" גל ממשיך את כושרו האדיר מהקיץ האחרון ומבסס עצמו כשחיין הבכיר בישראל כיום."

ובאגודה התקיים אמש ערב בנות אליו הגיעו 82 בנות מלוות באמהות ובסבתות ובחברות. הפעילות כללה קיקבוקס לצלילי מוזיקה משגעת , הצעדים עברו לסלסה ובצד בינתיים הודבקו קעקועי נצנצים והבנות יצרו לעצמן כובע שחייה מעוטר אישית. ובאמצע הפעילות הפתעה- גיחה של כוכב האליפות השחיין ניר ברנע (אלוף ישראל הטרי ב50 חופשי) ששוב הדגים צעדים מקצועיים בריקוד (זוכרים את ריקוד המקפצה שביצע עם ניצחונו באליפות?...)
מכתבי התודה והברכות מביעים הכל. הצוות הבטיח כי כל בת שתגיע לאליפות האגודה בשבוע הבא (שישי 6.3) תקבל מזכרת נוספת.
שבת שלום!