• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות יש חוק ויש צדק –שחיינית הפועל ירושלים ג'סיקה אנטיילס
יש חוק ויש צדק –שחיינית הפועל ירושלים ג'סיקה אנטיילס הדפסה דוא
רביעי, 08 יולי 2015 11:29

jessica antilasלאחר פסיקת בית הדין העליון של האיגוד בנושא שיתופה של השחיינית העולה החדשה באליפות ישראל ג'סיקה אנטילס (ידיעה מפורטת פורסמה ב 25.6) החליטה האגודה שלא ניתן להתעלם ממסע הרדיפה שניהלו אגודות שחייה נגד האגודה, נגד השחיינית העולה והאיגוד. האגודה נאלצה להשקיע משאבים בזמן ובכסף כדי להגן על עצמה ועל השחיינית,

למרות שפעלה כחוק ולמרות שפעלה תוך קבלת חוות דעת של היועץ המשפטי של האיגוד שנתן גיבוי לרישום השחיינית ושיתופה באליפות הנוער והבוגרים. המשאבים בזמן וכסף שהושקעו באים על חשבון פיתוח השחייה, שכן אין באגודה סעיף הוצאות משפטיות ובמצב בלתי נסבל זה החליטה האגודה לפעול כדי שהדברים לא יישנו על עצמם. לשם כך אגודת הפועל ירושלים פנתה להנהלת האיגוד כדי שדברים כאלה לא ישנו ודרשה שהאיגוד יפרסם את פסק הדין בקרב כל אגודות השחייה – כך שכל שחיינית וכל הורה ידעו שלא נעשה להם עוול והכל כחוק. כמו כן, הפועל ירושלים דרשה שהאיגוד יפרסם דרישה שכל מי שפירסם דברים שגויים בנושא יצא בפרסום הפוך ויתקן את התדמית שנוצרה. להלן פוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של ישראל ויינשל המדבר בעד עצמו.

jessica facebock_post