• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות גל נבו נבחר לשחיין השנה
גל נבו נבחר לשחיין השנה הדפסה דוא
שבת, 04 אפריל 2009 20:42

 

גל נבו גל נבו שחיין הפועל ירושלים שזכה השבוע במקום השני באליפות המכללות בארה"ב, נבחר אמש לשחיין השנה באיזור הacc.
מאמני האיזור של ליגת ה- acc(atlantic coast conference)בחרו בגל כשחיין השנה לאחר הישגיו באליפות - מקום רביעי ב200 מעורב אישי ומקום שני ב400 מעורב אישי עם הזמן הרביעי בטיבו בכל הזמנים בעולם!!!! הישגיו של גל סייעו לאוניברסיטת ג´ורג´יה טק להגיע למיקום הטוב ביותר שלה בארה"ב. גל זכה גם בכתבה מרשימה באתר האוניבריסטה בה הולא לומד. גל יצטרף לקבוצה ולנבחרת ישראל בחודש מאי - עם סיום שנת הלמודים באוניברסיטה. גאים בו ומאחלים לו הצלחה גם באליפות העולם בקיץ. ובארץ - שחייני סנפיר ופירנה שבו אמש מטיול באיזור ים המלח. הטיול במסלול האתגרי של נחל אוג (ראה תמונה), שילב הפעלות והרבה בדיחות והנאה. בסיום - על שפת עין מבוע (בואך ואדי קלט) לאחר "שירדו" על כמה קילו בשר על האש, שוחחו השחיינים עם ארז אשל ראש המדרשה למנהיגות חברתית בישוב אלון הסמוך. אשל ציין את התרשמותו מהקבוצה והנחיל לצעירים מעט ציונות ואהבת הארץ.