• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות הצלחה בהשתלמות הצוות
הצלחה בהשתלמות הצוות הדפסה דוא
ראשון, 10 מאי 2009 10:13

שיעור לדוגמה עם נבחרת הבנות הצעירה צוות הפועל ירושלים התכנס להשתלמות המרכזית לשנה זו ביום שישי ה8.5 בבריכת חוות הנוער הציוני. השתלמות זו היא הרביעית בשנת הפעילות הנוכחית והשתתפו בה 31 מאמנים מהאגודה ואגודות ובריכות מהסביבה.
המאמן הלאומי דר´ לאוניד קאופמן היה המרצה המרכזי. לאוניד הירצה על השלבים הראשונים בלימוד סגנון החתירה וקיים שיעור מעשי עם קבוצת הבנות הצעירות. לאחר מכן התקיימה הרצאה על סגנון החזה לשחייני הישג.

יו"ר העמותה ליאור בירקאן בירכה את הבאים וציינה את חשיבות קיום סידרת ההשתלמויות לצוות המאמנים והמדריכים.
כיבוד ואוירה טובה והומוריסטית יחד עם דיון בריא על ארועי האגודה סייעו להכתרת האירוע כהצלחה גדולה.
בשישי תתקיים ליגה מספר 3 של האגודה לשנה זו. הפעם מדידה בסגנון חזה. פארס עאמר מנהל התחרות הזמין את כל שחייני האגודה לתחרות - גם אם ישחו בסגנון אחר.
ליחצו לחוזר התחרות.