• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות פתיחה רועשת לליגת הפועל ירושלים
פתיחה רועשת לליגת הפועל ירושלים הדפסה דוא
שישי, 06 נובמבר 2009 17:30

liga 1 tashaהיום (יום שישי 6/11) נפתחה הליגה של הפועל ירושלים. במסגרת התחרות השתתפו למעלה מ-320 שחיינים מכלל הבריכות של הפועל ירושלים; בית טיילור, חוות הנוער, בית הנוער, נווה יעקב, נווה אילן, בית שמש ולראשונה שחייני גבעת זאב שנתנו הופעת בכורה מרשימה. התחרות הייתה עבור חלק מהשחיינים תחרות שחייה ראשונה בחייהם והיה ניתן לראות את ההתרגשות הגדולה בפניהם. למרות זאת התחרות התנהלה על פי לוח הזמנים המתוכנן והשחיינים השיגו תוצאות יפות. מהנבחרת של הפועל ירושלים בלטו בהישגיהן ליעד סייג ויובל אהרוני. תוצאות התחרות כבר באתר. לקישור לתוצאות לחץ כאן. לסרטון מדליק של התחרות לחץ כאן. במקביל יצאה נבחרת מהאגודה לגביע בית שמש בו השתתפו 5 אגודות. בלטה בהישגיה בתחרות בת אל קרגוצקי מהפועל בית שמש.