• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות חוויות ונצחונות בתחרות ע"ש קורקין
חוויות ונצחונות בתחרות ע"ש קורקין הדפסה דוא
שבת, 07 נובמבר 2009 17:22

מיכאל דימיטרייב רץ לנצחוןשחייני הפועל ירושלים כיכבו היום בתחרות המים הפתוחים ע"ש סא"ל יוסי קורקין בעמק חפר. בתחרות זינקו למים 29 שחיינים מהפועל ירושלים כאשר לחלקם זו התנסות ראשונה בענף זה. השמש עלתה, המים היו בטמפרטורה נוחה (25 מעלות) אבל הניווט היה קשה מתמיד, כל השחיינים טעו פעם אחר פעם וחלקם התרחק מאות מטרים מהמסלול. למרות זאת נלחמו ביניהם על המיקום והמשיכו עד לסיום בריצה אל נקודת הסיום. לסרטון של התחרות לחץ כאן. במשחה הארוך (2.4 ק"מ) ניצח מיכאל דימיטרייב בפער ניכר. בין הנשים דורגה רוני שטיין שלישית לאחר שטעתה לחשוב כי כבר סיימה. במקצה המסטרס ניצחה ליאור בירקאן, דורית חי זכתה

בארד. שי טולדנו התברג בין בוגרים ממנו וזכה במדליית הכסף לנערים עד גיל 15. במסלול הקצר (1.2 ק"מ) שלטו צעירי ירושלים כאשר עמית עצמון (14) ניצח ללא מתחרים. טריפל סגול בבנות עד גיל 13 עם זהב לחן עיני, כסף לנעה סער וארד לדנה אורזך. בקבוצת המסטרס זכה אורי גרוס במקום השלישי. ליחצו כאן לתוצאות מלאות השחיינים צברו נסיון ועכשיו פניהם לאליפות המים הפתוחים שתתקיים באילת ב20 לנובמבר.