• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות פורום הפועל ירושלים שחייה יוצא לדרך
פורום הפועל ירושלים שחייה יוצא לדרך הדפסה דוא
שלישי, 12 ינואר 2010 12:54

אנו חוגגים חצי שנה לאתר החדש של האגודה ולכבוד האירוע אנו משיקים בשמחה גדולה את פורום הפועל ירושלים שחייה. בפורום זה תוכלו להתעדכן בענייני השחייה והאגודה, לשאול שאלות, להתעניין בדעות של חברים לענף. בפורום ניתן לכתוב ולהעלות תמונות וסרטים. הפורום מחולק ל-5 קטגוריות -שחייה, טריאתלון, כדור מים, מאסטרס ופורום פיתוח מקצועי אשר יעסוק בציוד (גם מכירה והחלפה), בתגליות מהעולם וברעיונות לפיתוח השחייה. אם אתם חושבים על נושאי עניין לפורומים נוספים אתם מוזמנים לשלוח הצעות דרך "צור קשר" שבחלק העליון של עמוד הבית או בפורום עצמו. הכתיבה בפורום דורשת הרשמה באתר. תיבת ההרשמה והכניסה לאתר ממוקמת בעמודה הימנית בכל עמודי האתר. תהנו !!! בין 100 הגולשים הראשונים שירשמו לפורום יוגרלו בגדי ים ועוד פרטי ציוד - הזדרזו להירשם !!!!