• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות דירוגים איכותיים לשחיינים הצעירים במוקדמות
דירוגים איכותיים לשחיינים הצעירים במוקדמות הדפסה דוא
שישי, 05 פברואר 2010 09:49

שחייני האגודה השתתפו במשחי המוקדמות לאליפות ישראל לצעירים (תתקיים בחודש הבא באשדות יעקב), והיום עם פרסום התוצאות הובהר כי הם עמדו במשימה : הרוב המוחלט דורג בין הראשונים בארץ (חלק עליון של המשתתפים). לכולם שיאים אישיים ו36 שחיינים מאושרים ייצאו לייצג את האגודה באליפות עצמה (דורגו בין ה16 הטובים בארץ). מאמני האגודה הביעו שביעות רצון מהדירוג הטוב של השליחים והשליחות והם מאמינים

 שגם השנה האגודה מועמדת להיאבק על הגביעים הכלליים של התחרות. הכנסו לתוצאות. כל הכבוד לקבוצת כריש עם עלייתם של 9 נציגים מהקבוצה!!

להזכירכם: רשימת השליחים הסופית (מותר לשתף רק קבוצה אחת  מכל אגודה באליפות) תפורסם רק ערב התחרות עצמה. האגודה תשתף גם כ8 בנות באליפות ישראל לדרג ב'.