• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
חדשות ועדכונים

הפועל ירושלים שחייה

אלופת המדינה 2016-17

 

השחיין הבכיר והמעוטר גיא ברנע העביר סדנא לשחיינים הצעירים באגודה לקראת אליפות הקיץ לגילאים צעירים שתתקיים בשבוע הבא.

שיהיה לכולם בהצלחה.

ליגה מס' 1 הפועל ירושלים 18/11/2016. תוצאות.

ליגה מס' 1 הפועל ירושלים 18/11/2016. תוצאות.

הפועל ירושלים שחייה זכתה בפעם ה-25 באליפות ישראל! כל הכבוד לכל השחיינים והשחייניות וצוות המאמנים על הזכייה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיב חדשות ועדכונים טריאתלון הילדים בהוד השרון
טריאתלון הילדים בהוד השרון הדפסה דוא
ראשון, 13 יוני 2010 13:13

 

נועם אשכנזי ואיתי אלחנתי השתתפו בטריאתלון הילדים שהתקיים בשבת האחרונה בהוד השרון. בתחרות השתתפו 345 ילדים ועל פי דיווחי ההורים התחרות הייתה ברמה גבוהה ומאורגנת יפה. נועם אשכנזי הגיע למקום ה-25 מבין גילאי 8-9. רחל אשכנזי, אמו של נועם מספרת ש"כבר ממגיל קטן נועם מגיע לכל התחרויות של חיים ודותן לעודד, החל מתחרויות שחיה ועד לתחרויות טריאתלון, היה בלתי נמנע שיושפע ויתעודד בעצמו להשתתף בתחרויות, וכן - הכל בעקבות השפעתם ועידודם של חיים ודותן, דאגו לאמן אותו בריצה, אופניים והחלפות ואת תחום השחיה השארנו בידיה הנאמנות והמאוד מקצועיות של מרינה המאמנת... היה ממש נחמד, נהננו מאוד ונועם מאוד התרגש. תחרות ראשונה של נועם בטריאתלון ויצג בצורה מכובדת את הפועל ירושלים". איתי אלחנתי הגיע למקום ה-51 בגילאי 11-12.

noam_ashkenazi1noam_ashkenazi2noam_ashkenazi3