• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות
גל נבו רביעי באליפות המכללות הדפסה דוא
שישי, 27 מרץ 2009 14:03

אמש (בין חמישי לשישי 27.3) נפתחה אליפות המכללות של ארה"ב עם נציגות של בכירי שחייני האגודה - גל נבו וגיא ברנע, הנמצאים באמונים ולמודים במכללה של הדוד סם.

גל נבו שמתאמן במכללת ג´ורג´יה טק קבע הלילה שיא יארדים ישראלי חדש עם 1:42.79 דקות במשחה ל-200 יארד מעורב אישי.
את השיא הקודם (1:43.34 ) קבע גל כאשר ניצח באליפות האיזורית לפני כ3 שבועות.
גל יודע לשמור אותנו במתח - במוקדמות אתמול קבע תוצאה שהעלתה אותו רק בקושי לגמר א´ (מהמקום השמיני). בערב בגמר דורג בסיום ה100 מטרים הראשונים רק במקום ה12 (מ2 הגמרים)כאשר הקטע של הגב הוא האיטי מבין כולם (ועוד נברר מדוע). ברם, לאחר מכן נכנס גל להילוך רציני וסיים במקום הרביעי המכובד. התוצאה והמיקום מעלים את הדופק והציפיה לקראת הלילה הקרוב - גמר ה400 יארד מעורב אישי. במשחה ניצח ברדלי אלי מפלורידה עם 1:40.49 דקות, שיא יארדים חדש המשפר ב-6 מאיות את שיאו של ריאן לוכטה (גם כן מפלורידה).
שני סיים טיילר קלרי ממישיגן עם 1:41.67 דקות, לפני ריקי ברנס מטקסס שקבע 1:41.92 דקות.

גיא ברנע טרם נכנס למעגל התחרויות. בתחרות משתתפים 9 ישראלים הנהנים מאוירה תחרותית מדהימה באליפות כה יוקרתית.
סימן ראשון לשיתוף פעולה בין הישראלים היה במשחה השליחים מעורב כאשר בשם מכללת ג´ורג´יה טק זינקו 3 ישראלים. גל נבו שחה את הקטע של הפרפר ב46.45 שנ´.

 
קרוטקוב, כהן ויצחקי ממובילי ה3000, הערב מתחילה אליפות המכללות הדפסה דוא
חמישי, 26 מרץ 2009 14:01

נסטיה קרוטקוב מדורגת ראשונה בין 72 שחייניות ישראל שמדדו 3000 מ´ בשבוע שעבר. שניה היא לי כהן. בין הבנים ניר יצחקי בן ה16 ממשיך להיות ממובילי שחייני המרחקים והוא מדורג שלישי (לא רישמי).
התוצאות תועלנה באתר איגוד השחייה וכל שחיין אגודה שמדד את ה3000 מ´, יוכל למקם עצמו בשלב זה של העונה.

הערב תיפתח אליפות המכללות (הncaa) ובין תשעת הישראלים שהעפילו לגמר מככבים גל נבו - שמדורג בין הראשונים במשחי המעורב וגיא ברנע שיתחרה במשחי הגב. מדובר באירוע תחרותי מאד יוקרתי והמכללות נלחמות כאריות על כל נקודה. נקווה שהאוירה תואיל לשחיינינו לשפר עוד יותר את שיאיהם האישיים 0המהווים גם שיאי ישראל ביארדים, ולהתברג בצמרת השחייה העולמית).

לצפייה בתחרויות בזמן אמת.

 
הוקמה קבוצת נשים בכדור מים הדפסה דוא
שני, 23 מרץ 2009 14:00

הערב (שני 23.3) הוקמה קבוצת נשים חדשה בכדור-מים. הקבוצה מתבססת על מספר שחקניות עבר ידועות שחברו לבנות הצעירות שמתאמנות כבר כשנה עם שחקני הנוער של "הפועל איתן ירושלים". נערות שאוהבות כדור ויודעות מעט שחייה מוזמנות להצטרף לקבוצה שתפעל בהתאם ללוח המשחקיפ של איגוד הכדור-מים. רואי הסינג - שחיין הפועל ירושלים בעברו ומזכיר האיגוד היום, הביע שביעות רצון רבה והבטיח לסייע ככל הנדרש.
לפרטים - 1-800-240-230 כפיר או הדר.

הבוקר הוענקו מלגות כספיות לזכר ליאור יהל ז"ל ל3 שחיינים מצטיינים, תלמידי חוות הנוער הציוני. זו השנה השישית שמשפחת יהל מעניקה מלגות לספורטאי החווה והשנה נבחרו 3 שחיינים ראויים מאד: ניר יצחקי, שקד פרחי ולירן קונובלוב.
בטקס המרגש במשרדו של מנכ"ל חוות הנוער פיני כהן נכחו גם הורי השחיינים והוקרא קטע בו מתאר ליאור יהל את תחושותיו בזמן השחייה.

 
קבוצת איש הברזל הדפסה דוא
שני, 16 מרץ 2009 13:57

ספורטאי הטריאתלון של הפועל ירושלים מובילים את טבלאות הדירוג הישראליות וכבר 6 שנים האגודה זוכה בתואר "אלופת ישראל" בטריאתלון. הדגש ששמה לעצמה הנהלת העמותה השנה מכוון להקמת קבוצת נוער חזקה ואכן הפעילות שינתה פניה לכיוון של עתודת צעירים.
בחוות הנוער גובשה השנה קבוצת "איש הברזל" ובה ספורטאים שנקלטו מנבחרות השחייה ומתחרויות אתלטיקה ברחבי ירושלים. הקבוצה מאומנת ע"י דודי שרמן (שחייה וריצה) ומדי יום שישי מתקיים אימון אופניים עם המאמן ערן דרקסלר.
הטריאתלוניסטים יחלו להתחרות בחודש אפריל ואנו צופים כי הישיגהם יעודדו שחייני עבר וספורטאים נוספים להצטרף לענף האתגרי הזה.
בשבת האחרונה השתתפו 2 בנות (נטלי והדר) בתחרות אופניים לנשים (31 ק"מ) כאשר הדר אהרוני בת ה15, זוכה בנערות במקום הראשון בזמן של שעה ו6 דקות.
כל הכבוד!
באגודה פועלות מספר קבוצות נוספות המפוזרות ברחבי הארץ ומנוהלות ע"י מאמני טריאתלון וספורטאים מצטיינים כמו שי פיפמן ואחרים.
המעוניינים להצטרף מוזמנים לפנות למשרד האגודה 1-800-240-230

 
לא כל יום פורים הדפסה דוא
רביעי, 11 מרץ 2009 13:56

הפועל ירושלים יוצאת במבצע - לא כל יום פורים !!!!! שחיין /קבוצת שחיינים אשר יעבירו תמונה מדליקה של תחפושת הקשורה באגודה ו/או בשחייה, יזכו בפרס חד פעמי - ארוחה משפחתית בספגטים (3 איש). חולצת אגודה לכל שולח תמונה לתחרות!!!
התמונות המצטיינות יפורסמו באתר!!!
המבצע - לא כל יום פורים - עד יום שישי 13.3.09. הקדימו לשלוח למייל האגודה את תמונתכם: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 
מאות ילדים באליפות האגודה חורף 2009, קריטריון לברנע הדפסה דוא
שישי, 06 מרץ 2009 13:52

אליפות הפועל ירושלים נערכת מדי שנה באופן מסורתי כאשר בשנים האחרונות האירוע מיוחד לזכרו של אסף דהאן ז"ל, בן חוות הנוער לוחם השייטת שנהרג באסון המסוקים.
השנה נערכה התחרות בסימן "הישרדות" כאשר קבוצות מעורבות של שחיינים והוריהם מייצגם את הבריכות השונות בהן פועלת האגודה ומתחרים בסגנון הישרדות. משימות קשות כמו הוצאת כדור כח כבד מקרקעית הבריכה, משימות משוגעות כמו הובלת השחיין כאשר הוא רוכב על סוס ים ושחייה עם משקפת אטומה, כל אלה ואחרים היוו אתנחתא קומית וייחודית לשנה זו.
בין השעה 13:30 ל17:30, זינקו מאות ילדים למדידה של בריכה או שתיים בסגנון חופשי. כל ילד זכה במדלית גביע אסף מוזהבת והתוצאות על פי השנתונים תופענה כבר ביום ראשון כאן באתר האגודה.
בטקס הרישמי של התחרות,נשא דברים אביו של אסף ז"ל, שיר לזכרו של אסף (נכתב ע"י שלמה ארצי) שר אנטון מחוות הנוער הציוני לפי לחן של גיל סקופ. בני המשפחה העניקו 3 מלגות לשחייני אגודה מצטיינים:
נסטיה קרוטקוב בת ה18, אופק חביב בת ה14 ועמית משה בן ה13, נבחרו על השקעתם, הישגיהם ומחוייבותם לשחייה.
בטקס הופיעו במשחי ראווה שחייני הנבחרות, בנות השחייה האמנותית ושחקני הכדורמים של האגודה.
במהלך הפנינג המתנפחים ותוך כדי התחרות, צילם שירן תחת המים והשחיינים יוכלו לגלוש ולראות את תמונתיהם כבר בשבוע הבא כאן באתר.
תודה לכל צוות האגודה, שיחד עם שחייני פירנה דאג לסדר ולארגון התחרות.

גיא ברנע זינק בסוף השבוע לתחרויות הpac10 - האיזור החזק בשחייה בין המכללות. בתחרות קבע גיא 46.68 ב100 יארד גב - שיא יארדים חדש המהווה קריטריון העפלה לאליפות המכללות (כמו שקבע גל נבו בשבוע שעבר).
ויטלי פושקר וארז פארן התחרו גם הם במסגרות המוקדמות לאליפות המכללות. כאשר ויטלי מסיים שני ב50 חופשי עם 20.30 שנ´, ארז סיים במקום ה-15 במשחה ל-100 יארד פרפר עם 48.22 שניות (במוקדמות - 48.21 שניות).

לכל התוצאות (בשישה גליונות)

 
הכונו לאליפות הפועל ירושלים הדפסה דוא
שני, 02 מרץ 2009 13:51

ביום שישי הקרוב (6.3.09) בשעות 13:30 עד 18:00 - אליפות הפועל ירושלים לזכרו של חייל השייטת אסף דאהן שנהרג באסון המסוקים. כולם מוזמנים: מגיל 4 ועד קשישים.... כולם מוזמנים: מדידות זמנים, תחרויות הישרדות, מתקנים מתנפחים מדליקים, ביתני שעשועים, דוכני ציוד אגודה ומזון, תצוגת גביעים ונבחרות וכמובן הגרלות.
הפתעה חד פעמית - צילום אישי מתחת למים !!!!
אירוע כזה עוד לא היה כאן, מדובר בחוויה מדליקה לכל הגילאים!

במרכז האירוע - בטקס התחרות - משחי ראווה של נבחרות האגודה - השחיינים אשר הביאו את גביעי האליפות במיפגן שחייה. מיפגן ראשון מסוגו של שחקני הכדורמים ושל בנות השחייה האמנותית - אל תחמיצו!

 
אין רגע דל - קרטריון המכללות לגל הדפסה דוא
שישי, 27 פברואר 2009 13:50

טרם הספיקו קברניטי האגודה לנוח מהישגי השחיינים באליפות ישראל, וכבר התקבלו תוצאות התחרויות המוקדמות של אליפות המכללות בארה"ב ואיתן הידיעה המשמחת שגל נבו קבע קריטריון A והעפיל לגמר.
התוצאה שקבע גל ב200 יארד מעורב אישי 1:43.34 ד´ - תוצאה טובה יותר ב5 שניות מלאות (!) משיא היארדים הישראלי (אותו קבע גל בשנה שעברה).
גל ששוחה במכללת ג´ורג´יה-טק ניצח את המוקדמות באזורו בהפרש של 2 שניות מהשחיין שהגיע שני. אליפות המכללות תיערך בעוד כחודשיים ומעפילים אליה השחיינים הטובים בעולם (המתאמנים בארה"ב), כפי שנכתב באתר איגוד השחייה :" גל ממשיך את כושרו האדיר מהקיץ האחרון ומבסס עצמו כשחיין הבכיר בישראל כיום."

ובאגודה התקיים אמש ערב בנות אליו הגיעו 82 בנות מלוות באמהות ובסבתות ובחברות. הפעילות כללה קיקבוקס לצלילי מוזיקה משגעת , הצעדים עברו לסלסה ובצד בינתיים הודבקו קעקועי נצנצים והבנות יצרו לעצמן כובע שחייה מעוטר אישית. ובאמצע הפעילות הפתעה- גיחה של כוכב האליפות השחיין ניר ברנע (אלוף ישראל הטרי ב50 חופשי) ששוב הדגים צעדים מקצועיים בריקוד (זוכרים את ריקוד המקפצה שביצע עם ניצחונו באליפות?...)
מכתבי התודה והברכות מביעים הכל. הצוות הבטיח כי כל בת שתגיע לאליפות האגודה בשבוע הבא (שישי 6.3) תקבל מזכרת נוספת.
שבת שלום!

 
הנה הם באים - אלופי המדינה לגילאים הדפסה דוא
רביעי, 25 פברואר 2009 13:48

הסתיימה אליפות גילאים נוספת והפועל ירושלים פעם נוספת חוזרת לירושלים עם גביע האליפות.
כמעט כל תארי השחיינים המצטיינים לבנים הלכו לירושלים: בגיל 11 היה זה דניאל קפלן שזכה ב-3 מדליות זהב ואחת מכסף. בגיל 13 נעם לבני ובגיל 14 מתן סגל.
בהצגה האחרונה של האליפות זכו שחייני האגודה ב-4 מדליות זהב! ואלה השחיינים:
200 מעורב אישי איתי גורביץ מדלית זהב בזמן 2:16.52 ד´.
50 חופשי דניאל קפלן מדלית זהב בזמן 30.30 שנ´.
4*50 מעורב בנים 12 מדלית זהב. 4*50 בנים 14 מדלית זהב.
צוות המאמנים חזר הביתה מרוצה וגאה. תודה לסמיון, דימה, עדי, גרי וילנה.

 
אליפות הגילאים לקראת סיום וריח האליפות באויר. מתן סגל שחיין מצטיין הדפסה דוא
רביעי, 25 פברואר 2009 13:46

שחייני הפועל ירושלים זינקו להצגת הבוקר של יום רביעי חדורי נחישות לסיים את היום עם תואר אליפות הילדים.
ואכן, הצגה לפני סיום האליפות, מוליכה הפועל ירושלים עם 1200 נקודות לפני האגודות במקום השני והשלישי שלהם פחות מ-1000 נקודות. האם ניתן לסגור פער שכזה בהצגה אחת? כנראה שלא!
דניאל קפלן הצעיר ניצח במשחה 100 מ´ גב 1:15.33 ד´ מהר יותר מערן גרומי בגילו...עמית עצמון ויובל אריעד קצרו מדליות לגיל 14. דניאל פרידמן הוסיף מדליה נוספת למאזנו כאשר סיים שלישי בשיא אישי חדש.
במשחה ל-400 מ´ חופשי הפגין מתן סגל יכולת גבוהה והיה קרוב לשבירת שיא הגילאים כשקבע 4:13.25 ד´. למתן סגל זו מדלית הזהב השלישית באליפות והוא ללא ספק השחיין הטוב והמצליח של האליפות כולה.
חן עיני בת ה-13 הוסיפה בבוקר אחד מדלית כסף ומדלית זהב למאזן המצויין שלה. אחרי ששחתה 200 מ´ חזה בשיא אישי של 2:51 ד´ קפצה למשחה 400 מ´ חופשי ובמאבק נהדר ניצחה בזמן 4:45.37 ד´.
הישגים מרשימים גם לשחייני בית שמש: נעם לבני זכה בזהב ללא עוררין ב-400 מ´ חופשי. לנעם זו מדלית הזהב השלישית באליפות. מי זוכר שהוא היה חולה בין המוקדמות לגמר? בת אל קורוגצקי משתפרת בקצב מרשים וזכתה במדלית כסף ב-400 מ´ חופשי.קיריל בראון זכה ב-200 מ´ חזה במדלית ארד.

 
הפועל ירושלים מובילה ביומה השני של האליפות הדפסה דוא
רביעי, 25 פברואר 2009 13:45

שיחת מוטיבציה בצהריים והשחיינים מתייצבים כמו אריות להצגה השלישית של אליפות הגילאים. עידוד מאורגן כמסורת הסגולה וקרבות עד לנגיעה במים. כנהוג באגודה חשיבות רבה לכל שחיין שמביא ולו נקודה אחת.
מנצחי היום השני : 200 חופשי - חן עיני מנצחת את גיל 13, מתן סגל יורד מ2 דקות ומנצח את גיל 14, מדליית כסף לאיתי גורביץ.
מדליית כסף לעמית עצמון ב100 פרפר, מדליית זהב לדניאל קפלן ביל 10-11 ב200 מטר גב. זהב שני למתן סגל ב200 גב גיל 14, כסף ליובל אריעד.
הצגת אחה"צ נפתחה עם 100 חופשי, מדליית כסף לדניאל קפלן, זהב שלישי ו55.30 למתן סגל. זהב שני לאיתי גורביץ ב200 פרפר הרחק לפני כל מתחריו בגיל 14.
הבוקר (רביעי 24.2) נפתח עם מדליות כסף ב200 חזה לחן עיני, כסף לעמית עצמון וארד ליובל אריעד ב100 מטר גב ודניאל קפלן ממשיך לעשות גלים עם זהב נוסף לגיל 10-11 ב100 גב. המשך הדיווח יבוא.

 
ארבע מתוך שמונה זהב הדפסה דוא
שני, 23 פברואר 2009 13:42

שחייני הפועל ירושלים פתחו את היום הראשון של אליפות ישראל לגילאים עם 4 מדליות זהב מתוך 8 אפשריות.
חן עיני ניצחה בגדול ב400 מטר מעורב אישי לגיל 13 עם 5:22.44 ד´. איתי גורביץ עשה זאת בבנים בגיל 14 עם 4:47.91 ד´.
תוצאות טובות לעמרי קרן, יובל ניסני ואלון זרוצקי.
זהב נוסף וגם כאן בפער עצום היה בשליחים 4X50 חופשי בגיל 12 (עם קלונטרוב, לוסוס, קפלן ווינברנד)-ולקבוצת השליחים בגיל 14(עצמון, אריעד, גורביץ וסגל). כל הכבוד!
בבוקר ייצגו שחייניות רבות את האגודה באליפות לדרג ב´. זהב לגילי קופרמן ולרותם חיים, כסף לדנה אורזך ומדליות ארד רבות לבנות הצעירות ששחו פשוט מצוין! גאים בכן.
לא לשכוח ביום חמישי 26.2 יום כייף לבנות. כרטיסים אצל הרכזים.
מחר תמשיך אליפות ישראל לגילאים עם המשחים 200 חופשי, 100 פרפר, ו200 גב.

 
<< התחלה < הקודם 61 62 63 64 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL