• בריכת חוות הנוער הציוני

  בריכת הבית של הפועל י-ם
  1-800-240-230
  טלפון: 02-6794004
  פקס:  02-6482860
  רחוב הורקניה 26, ירושלים
  הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו
   

  הצג מפת הגעה

 • עמותת שחייני ירושלים הוקמה ב-1988 במטרה לקדם את ענפי המים בירושלים. ספינת הדגל של העמותה, הפועל ירושלים - שחייה, התחילה בפעילותה בשנת 1989. ב 1991 כבשה הפועל ירושלים לראשונה את התואר אלופת המדינה והמשיכה להוביל את השחייה הישראלית כאשר עד היום זכתה ב- 20 אליפויות מדינה.

 • andrea swim_month copyשחיינית החודש היא - אנדריאה מורז. אנדריאה עלתה לארץ בשנה האחרונה ומתאמנת במכון וינגייט תחת הנהגתו של המאמן הלאומי ליאוניד קאופמן. אנדריאה קבעה בגביע האיגוד קריטריון לאולימפיאדה ב-50 מטר חופשי ותזכה לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו. כולנו מאחורייך! כתבה על הישגיה של אנדריאה באתר ynet.

 • טיפ השבוע!
   

  לאחרונה ניתן למצוא סוגים שונים של סנפירים. השוני הוא לא רק בצבע ובצורה אלא גם במטרות לטובתן עוצבו הסנפירים.
  סנפיר ארוך למשל כשל הצוללנים (בדרך כלל מגיע בצבעים זוהרים, הכנף שלו קשיחה יחסית והאורך הוא כ80 ס"מ או יותר) - נועד לצלילות, כל הנפה שלו מקדמת מאד ויוצרת תחושת מהירות.

  קרא עוד...
 • tabs_a_24בימים אלה ניתן להצטרף אל כרטיס השחיין של הפועל ירושלים. מדובר בכרטיס הטבות בבתי עסק בירושלים ובכלל. בעלי העסק שמכבדים את הכרטיס ומעניקים לו הטבות הם: מסעדת ספגטים ירושלים, ספורט הבירה, איסתא בר אילן, טלי ספורט, ארומה יפו, לואיג'י קטמון בורגרסבר יפו ועוד. בכדי לקבל כרטיס 

  קרא עוד...
צור קשר

 חוות הנוער הציוני

רחוב הורקניה 26 ירושלים,

טלפון: 02-6794004 

הקלידו "הפועל ירושלים שחייה" בשורת הניווט של וויז ונווטו אלינו

הצג מפה

 בית הנוער העברי

רחוב הרצוג 105, ירושלים. טלפון: 02-6789441 

הצג מפה

בריכת פיליפ לאון

רחוב צ'ילה 8 קרית יובל

ירושלים

טלפון: 02-6414896

ליחצו למפה.


הפועל ירושלים שחייה ארכיון כתבות
הפועל ירושלים שוב אלופה הדפסה דוא
ראשון, 22 פברואר 2009 13:41

ההתרגשות ביציע ובבריכה עלתה לשיאים חדשים. ככל שהתחרות התקדמה כך נכנסו שחייני הפועל ירושלים "לטירוף" ומאבק לביסוס התואר אלופי המדינה בשחייה. למרות שכבר בימוה השלישי של התחרות היה ברור שהתואר כבר בידינו החליטו השחיינים להירתם יחדיו ולהוכיח את גודל הפער מול כל המקטרגים מבחוץ.
סיומה של אליפות בפער אדיר בניקוד הכללי 1258 לעומת 861 לקבוצה במקום השני.
בנשים נאלצה הפועל ירושלים לוותר על המקום הראשון לטובת מכבי פארק המים רעות והסתפקה במקום השני, אבל הפער בגברים היה כה גדול מול המתחרים שהנצחון היה ברור.
משחי היום הרביעי:
200 מעורב אישי - מדליות כסף לנסטיה קרוטקוב ולמיקי חליקה , הישגים יפים לטליה מלצר (5), דניס גייבורנסקי (4), טריפל סגול לצעירי האגודה שניצחו את גמר ב´ (אבני, גניאל והופמן).
100 גב - מקום רביעי לדורון לוי שבבוקר קבעה קריטריון לאליפות אירופה לנוער עם 1:04.0. מקום חמישי לדוד גמבורג שסימן עצמו כמתברג בין הבוגרים.
800 חופשי - ארד ללי כהן שסיכמה יופי של אליפות.
1500 חופשי - עליונות מוחלטת למיכאל דימיטרייב שקבע 15:20 ד´ - התוצאה האיכותית בתחרות! במשחה חלף ניר יצחקי הצעיר על פני דניאל קציר וסיים רביעי.
50 חופשי - נציגה יחידה בגמר - דורון לוי (מקום 5). ואיזו הופעה בגמר של הגברים - ראשון ואלוף ישראל ניר ברנע 22.90 שנ´ וריקוד נצחון של השחיין המהיר בבריכה על אדן הזינוק - גדול! מקומות 4 עד 6 גם הם של הפועל ירושלים, עובדה שרק מבהירה שלאגודה יכולת לנצח בקלות ב4X50, נשאיר זאת לאליפות הבאה...
שליחות 4X100 - נצחון לבנות האגודה - לוי, קורטקוב שהתעלתה למרות הצטננות, מלצר וחסדן. מקום 9 לשליחות ב´.
שליחים 4X100 - קרב אדירים בבריכה מוביל לנצחון מתוק מתמיד - גמבורג בגב, גניאל בחזה, זרוצקי בפרפר וברנע מסיים בחופשי. בארוחה החגיגית לסיום התחרות הודו השחיינים למאמניהם שהובילו אותם להצלחה כה גדולה בתחרות המטרה.
מנכ"ל העמותה שלחה ברכות לכל השותפים בזכייה- הורי השחיינים, מדריכי האגודה והספונסרים. תודה ולהתראות באליפות הילדים.

 
שחייני האלופה כבשו בסערה את הבריכה ביומה השלישי של אליפות ישראל הדפסה דוא
שבת, 21 פברואר 2009 13:40

היום השלישי של אליפות ישראל עמד כולו בסימן התעלות שחייני הפועל ירושלים אשר כבשו את הבריכה בסערה ולא השאירו ספק קל בזכייתם בתואר אלופי המדינה.
מתוך 8 השחיינים שהעפילו לגמר ב-200 מ´ חופשי מחצית היו שחייני הפועל ירושלים ובכללם דניס גברונסקי בן ה-18 שירד מתחת ל-1:50 ד´ וקבע 1:49.89 דקות! במשחה ל-400 מעורב אישי 3 שחייני האגודה היו בגמר: מיקי חליקה הבלתי נגמר שסיים שני, ניר יצחקי ועומר הופמן הצעירים שמפגינים יכולת פנטסטית לכל אורך האליפות.
ב-50 מ´ פרפר היו אלה ניר ברנע ושקד זרוצקי ששחו בגמר. ניר סיים עם מדלית ארד ושלח יותר מרמז לאחיו גיא שיש עוד כישרון גדול במשפחה. בבוקר קבע רונן מוזיקנסקי שיא גילאי 15 מרשים ביותר.
ב-100 מ´ חזה הסתפקה האגודה בנציג אחד בגמר - ואיזה נציג! אמרי גניאל סיים במקום הראשון עם שיא גילאי 17-18 ענק 1:02.18 ד´. בועז טלסקי הדהים עם מקום שני ותוצאה 1:04.0 ד´ והבטיח שמיד עם כניסתו להפועל ירושלים, לאחר שנת המתנה, יתחיל באמת להפגיז.
בין הנשים ב-100 מ´ חזה סיימה נסטיה קרוטקוב במקום שני ועמית לוטטי רביעית. דורון לוי הצעירה ממשיכה להפגין התקדמות גדולה ושחתה 50 מ´ פרפר בזמן 28.9 שנ´. הישגים נאים רשמו גם אנפיסה חסדן טלי מלצר והצעירה חן עייני.
בניקוד הקבוצתי צברו שחייני הפועל ירושלים בהצגת גמר אחת מספר מדהים של 454 נקודות מול 197 נקודות של האגודה השניה בדירוג. פער ענק זה סגר את סיפור האליפות לחורף 2009 ועדיין שחייני האלופה נחושים לתת הופעה בלתי נשכחת נוספת ביומה האחרון של האליפות.

 
הפועל ירושלים ממשיכה להוביל הדפסה דוא
חמישי, 19 פברואר 2009 13:36

שלל מדליות ושיאים אישיים ביומה השני של אליפות ישראל לנוער ובוגרים.
הפועל ירושלים ממשיכה להוביל בניקוד הכללי למרות שמתוך ארבעה משחי שליחים נפסלו שלוש קבוצות ב-4*50 מעורב לבוגרים.
במשחי הבוקר הפתעה והתרגשות גדולה כאשר קבוצת השליחים 4*50 חופשי גיל 16 שיפרה את השיא הישראלי לגיל 18. ברבעייה שחו רונן מוזיקנסקי, צור זרקוול, אלומוג אולשטיין ודוד גמבורג. כמו כן שיא גילאים מדהים של אמרי גניאל ששיפר את שיאו של דב מלניק ב-200 מטר חזה לגיל 17-18.
כל התוצאות בפרטים הנוספים.

 
הצבע הסגול שולט ביומה הראשון של אליפות ישראל הדפסה דוא
רביעי, 18 פברואר 2009 13:34

הצבע הסגול בהחלט שולט ביציע, בשעה שהשחיינים של האגודה מבצעים המשימה במים. בימים בהם כל קריטריון וכניסה לנבחרת מותנה בין היתר באיכות הבגד ים אותו השחיין לובש, מצליחים שחייני הפועל ירושלים להתברג היטב בין המובילים בארץ, לקצור שיאים אישיים כמעט בכל קפיצה למים (למעלה מ90% הצלחה היום) ולקבוע שיאי גילאים. הפועל ירושלים מובילה בניקוד בנוער ובבוגרים בסיום היום הראשון מתוך 4 ימי אליפות.

מספר הרגעים של ההתרגשות והתרוממות הרוח שהיו מנת חלקם של אנשי האגודה רבים ונציין כאן רק את מנצחי היום, למרות ההתלהבות כאמור כמעט בכל קפיצה.
400 חופשי - נצחון מתוק למיכאל דימיטרייב ששב אמש מארגנטינה והתקבל בתשואות בבריכה - הערכה להישגיו במים הפתוחים. לירן קונובלוב שני לגיל 15. ניר יצחקי - ראשון לגיל 16, חמישי בבוגרים וקריטריון לקומן. לי כהן - שניה לגיל 17-18 ושלישית בבוגרות.
50 חזה - נסטיה קורטקוב שלישית בבוגרות. אמרי גניאל שני בבוגרים, נצחון בנוער וקריטריון לאליפות אירופה לנוער.
200 גב - מקום שלישי בבוגרים וקריטריון לאליפות אירופה לנוער לדניס גייבורונסקי, נצחון לאנפיסה חסדן בגיל 15 ולדוד גמבורג בגיל 16 (עם קריטריון לקומן).
100 פרפר - שיא גילאי 15 במחצית המרחק לרונן מוזיקנסקי בדרך לזהב בגילו עם 0:57.83. מדליית כסף למועתז ארשיד באותו הגיל. גם בגיל 16 זהב וכסף לירושלים - אלמוג אולשטיין ראשון עם קריטריון לקומן וצור זרקוול עם כסף וגם כן קריטריון.
בשליחים 50x4 חופשי דורגו קבוצות השליחים בנים במקום השני והשישי. בבנות דורגה קבוצה אחת במקום הרביעי והשנייה בשמיני.
השחיינים מתכוננים למאבקים של היום השני.
הכנסו לאתר האיגוד לצפייה בשידור חי מהתחרות כאן באינטרנט.

 
צוות צעיר וחזק יותא לאליפות הדפסה דוא
שני, 16 פברואר 2009 13:33

מחר - יום שלישי 17 פברואר ייצאו שחייני האגודה לאליפות ישראל לנוער ולבוגרים - חורף 2009. הצוות צעיר יחסית לשחייני האגודה שזכו באליפויות בשנים עברו אבל כולם כאחד הביעו נכונות להתמודד עם האתגר ולזכות באליפות.

השחיינים יחד עם הצוות הכינו מספר גימיקים שיעשו גלים בבריכה והסגול ינשא בגאווה לכל אורך התחרויות.
בתכנית היום הראשון באליפות (יום רביעי) 400 חופשי, 50 חזה, 200 גב ו100 פרפר. בבוקר תערך אליפות הנוער והמוקדמות ובערב גמרים לבוגרים. לסיום תכנית יום זה 4X50 חופשי בוגרים, מקצה בו האגודה תציב 2 נבחרות שליחים חזקות לנשים ולגברים.
לידיעתכם - כל התחרות תשודר במסגרת האינטרנט של אתר ONE.

גיבור היום - מיכאל דימיטרייב אמור לנחות ערב התחרות ולהשתלב במשחי האליפות - במיוחד במרחקים הארוכים. להזכירכם מיכאל הגיע להישג היסטורי כאשר היה לישראלי הראשון שזוכה במדליית זהב בתחרות גרנד פרי עולמית. הוא עשה זאת בשבת כאשר עקף וניצח שחיינים בכירים מהעולם במשחה ל15 ק"מ בארגנטינה.
גם היום הוסיפו להגיע אי-מיילים עם ברכות מאנשי המים הפתוחים בעולם (מקסיקו, מונטנגרו, סלובניה וספרד בין המברכים). האגודה מתכננת לקבל את פניו של מיכאל בשמחה רבה ולחזק את ידיו לקראת התחרויות הבאות.

ברכות צבעוניות ומרגשות הגיעו מכל שחייני האגודה הנמצאים בחו"ל, הברכות תופענה על לוח המודעות ביציע האגודה באליפות - להנאת כולם.
מחר בשעה די מקבילה תצאנה ההסעות מעומר, באר שבע, ירושלים ומוינגייט לאתר התחרות באשדות יעקב. שיחת קבוצה בשעה 19:30.

שחייני קבוצות ההישג הצעירות תצאנה ביום שני לאליפות הגילאים. זמני האמונים לשבוע זה ולשבוע הבא - יחולקו מחר יום שלישי באמונים.
בהצלחה לכולם!

 
דימיטרייב שם את ישראל על המפה הדפסה דוא
ראשון, 15 פברואר 2009 13:31

מיכאל דימיטרייב ניצח הלילה את הגרנד פרי העולמי במים פתוחים עם תוצאה נהדרת של 2:45.12 ב15 ק"מ בנהר ויאדמה בפטגוניה שבארגנטינה. מיכאל שיצא מטעם ישראל מלווה בשחר רסמן הצעיר הראה נחישות לאורך כל המשחה וסיים ראשון לפני שחיינים אולימפיים ומדליסטים מאליפות העולם, ביניהם פיטר סטוייצ´ב הבולגרי שניצח את תחרות הקריטריון בסין.
שחר רסמן היה בין ה10 שפרשו במהלך המשחה הקשה (זהו המשחה הבינ"ל השני בחייו ושלישי סה"כ). דניאל קציר הגיע 15 (כ20 דקות אחרי דימיטרייב), אחרון בין הגברים.
ברכות הגיעו הבוקר לישראל מאנשי המים הפתוחים בכל העולם שציינו שהישג זה בהחלט מעלה את מדינתנו על המפה של הענף.
מיכאל שם פעמיו עכשיו חזרה לארץ, להצטרף לאגודה באליפות ישראל.
לכתבות ולתוצאות הכנסו בלחיצה על הקישור.

 
האגודה נערכת לאליפות הדפסה דוא
שישי, 06 פברואר 2009 13:30

שיחות קבוצה נערכות היום (שישי 6.2) בבריכות השונות.
הנבחרות הצעירות כונסו בבריכת חוות הנוער והוצגו בפניהן המטרות לתקופה הקרובה.
45 שחיינים ישתתפו באליפות ישראל לגילאים, מספר חסר תקדים של 20 בנות ישתתפו באליפות דרג ב´ ב23.2.09.
כל השחיינים יגיעו במיטבם לאליפות הפועל ירושלים שתתקיים ביום שישי ה9.3.09 ותהווה את סיום עונת החורף.
בשיחה בורכו שחייני כל הקבוצות על העזרה ההדדית לאורך כל השנה - שבלעדיה לא היו מצליחים אותם חברים לעלות לגמר.
דפים עם פרטי היציאה לתחרות יחולקו בקבוצות השונות ביום ראשון הקרוב. האגודה תלון בקיבוץ אשדות יעקב, כך שהשחיינים לא יהיו זקוקים להסעות מיוחדות.
כמו כן הוסבר לצעירים שטרם נקבעו שמות שחייני השליחים והמאמנים יקבעו זאת בסמוך לתחרות ועפ"י הנסיון והמדידות שיערכו.
קבוצות השחיינים מהדרום כבר אישרו מוכנותם לתכנית ויחברו לירושלמים ערב התחרות.
מסעדת ספגטים ירושלים הזמינה את נציגי האגודה לאליפויות הצעירים והבוגרים לארוחת פסטה חגיגית. הזמנות תחולקנה בהמשך השבוע.

 
הפועל ירושלים מובילה את הליגה בדגול הדפסה דוא
שלישי, 03 פברואר 2009 13:28

איגוד השחייה חשף את תוצאות הליגה הדו מחוזית ואת העובדה שהפועל ירושלים מובילה את הליגה גם במחזור הזה וביתרון משמעותי.
הפועל ירושלים נערכה לליגה זו בצורה מעט שונה, למרות הרצון לכבוש את פיסגת הליגה אפשרה מנכ"ל העמותה לשחיינים בפריפריה לשחות באיזור מגוריהם. כך שחו 3 שחיינים צעירים בצפון, ונבחרת השליחים המובילה הרכבה משחייני הדרום בלבד - אלו שבחרו להישאר ולהתחרות בשער הנגב למרות המצב הבטחוני.
ברם, נבחרת הבוגרים ניצחה בגדול - גם בחופשי וגם במעורב - שותפים לכך הקפטן הדרומי שקד זרוצקי, אלכס קלונטרוב שמתקדם יפה, אמרי גניאל, ניר ברנע וקלי ולינוב.
בבנות בוגרות המצב היה מורכב יותר, 3 בנות יצאו לתחרות בינ"ל באוסטר ואילו שחיינית נוספת נשארה בשער הנגב. הרביעיה שהורכבה זכתה אף על פי כן בדירוג השני בארץ. מצויין!
התוצאה האיכותית של המחזור הכללי שייכת לניר ברנע ששחה 1:53.22 ב200 חופשי. כל הכבוד!
בסיומו של מחזור זה ביססה ירושלים את מעמדה בפיסגה עם 1953 נקודות, לפני מכבי קריית ביאליק עם 1459 נקודות והפועל כוכבי הצפון טבעון/ישי עם 1002 נקודות.

ובמחנה הצעירים שמחה רבה - הפתעה לטובה - 45 שחיינים העפילו לגמר האליפות, ובנוסף 9 בנות ישתתפו בגמר דרג ב´. כל נבחרות השליחים העפילו לגמר במיקומים טובים. עכשיו יצטרך צוות המאמנים להחליט מי יאייש את נבחרות השליחים. ברכות לצעירים אלון לאופר ואסף רז שמככבים ברשימות למרות שהם צעירים בשנה מיתר המתמודדים (ילידי 1999).
פרטים ל2 הידיעות באתר איגוד השחייה

 
הליגה הדו מחוזית נערכה בירושלים הדפסה דוא
שישי, 30 ינואר 2009 13:26

הליגה הדו מחוזית השנה הושפעה מאוד ע"י המאורעות בדרום ובסופו של דבר נערכה בחוות הנוער הציוני תחרות קצרה מהרגיל לליגה זו שנמשכה 3 שעות.
מנכ"ל איגוד השחייה שרצה לארגן מחווה לשחייני הדרום ולקיים את תחרות הליגה בשער הנגב החליט לנוכח המצב לפנות לחוות הנוער הציוני ולבקש מהם לארח את התחרות.
הפועל ירושלים, כרגיל, נרתמה לסייע לאיגוד ופינתה את הבריכה מאימוני הקבוצות השונות. יחד עם זאת הנהלת האגודה הביעה תמיהה על ההחלטה לבטל את התחרות בשער הנגב וביקשה לערוך בירור בנושא.
אגודות מחוז הנגב בכל זאת קיימו את התחרות בשער הנגב וכך בעצם לא נערכה ליגה דו מחוזית.

הפועל ירושלים העמידה לתחרות נבחרת חזקה במגמה להגן על מעמדה בראש הליגה.
במהלך הליגה בירושלים חולקו פרסים באדיבות הקבוצה המארחת והספונסרים:
מקום ראשון 100 פרפר - נטלי סמסוניוק - חולצה של BABOLAT יבואנית ציוד טניס (המחבט של נאדאל עכשיו להשיג בארץ).
מקום ראשון 100 חזה - נסטיה קרוטקוב - ארוחה במסעדת ספגטים ירושלים.
מקום ראשון 100 גב - בועז טלסקי - ארוחה בספגטים ירושלים.

תמונות מהתחרות - עכשיו בפייסבוק (גם של המוקדמות צעירים).

הבוקר מזנקות שחייניות נבחרת הנשים של ישראל לתחרות בינ"ל באוסטר שבשווייץ - בהצלחה לעמית לוטטי, טליה מלצר, רוני שטיין ולי כהן.

מהנהלת האגודה שלוחה בקשת סליחה על טרטור קבוצות ההישג הצעירות, מאחר ושעות האמונים של יום שישי שונו בפעם השניה השבוע.

 
זהב לקורטקוב, זהב ושיא גילאים נוסף לגניאל הדפסה דוא
ראשון, 25 ינואר 2009 13:22

עוד לא חלפו 24 שעות ואמרי גניאל ניפץ שיא גילאי 17 נוסף, בבריכה האלימפית בלוקסמבורג. הפעם - 100 מטר חזה - מוקדמות, אמרי מזנק במגמה לשחות שקול ונכון ולהעפיל לגמר. התכנית מצליחה באופן גורף - מדליית זהב בגיל הנוער (עד 18) ושיא חדש לגילאי 17, העפלה לגמר מן המקום התשיעי. התוצאות שקובע אמרי טובות יותר מן הקריטריון לאליפות אירופה לנוער (לבני 18). כל הכבוד. עדכון ממשחה הגמר הערב: 1:05.34, מקום שביעי כללי וחיוך גדול להישגים שקובע אמרי באמצע הדרך.
במשחה זה לנשים ולאחר שזכתה בזהב אמש במשחה הכפול (200 חזה) קובעת נסטיה קורטקוב 1:14.24 ומעפילה לגמר מן המקום השישי.
בערב מאמץ נוסף וזכייה במקום הראשון עם 1:11.37 - 4 עשיריות בלבד מהקריטריון לאליפות העולם (פתיחה: 33.68 שנ´!).
תוצאות נוספות מהבוקר:
2 מדליות כסף (עד גיל 16) לאלמוג אולשטיין ב100 מטר פרפר עם
58.78 וב100 חופשי 54.26 שנ´.
ניר ברנע שחה פרפר ב59.89 שניות וב100 חופשי קבע 54.38 שנ´.
שקד זרוצקי קבע הן במוקדמות והן בגמר ה100 פרפר אותה התוצאה בדיוק 57.17 לחייל שחוזר לכושר עם כל שעה ויום.
אנפיסה חסדן קבעה 34.34 ב50 מטר גב ו1:03.16 ב100 חופשי, נועה גולד הציצה למרחקים הארוכים וקבעה 5:02.46 ב400 חופשי.
עיקבו אחר התוצאות בלחיצה כאן.


ולטובת השחיינים הצעירים (והמתוחים...) ששחו במוקדמות - בלי לחץ, כולכם הייתם נהדרים, ואנחנו נמתין ביחד לרשימת העולים לגמר מבין כל המשתתפים ברחבי הארץ. רשימה כזו תפורסם ע"י האיגוד רק בעוד כשבועיים. בינתיים זה הזמן לחזור לאימונים ולהשקיע בהתקדמותכם. בהצלחה!

 
קרבות והשייגים במוקדמות הדפסה דוא
חמישי, 22 ינואר 2009 13:18

אליפות ישראל לגילאים הצעירים חורף 2009 תתקיים באשדות יעקב בעוד כחודש ימים (23 עד 25 פברואר). רק 16 שחיינים או שחייניות בכל שנתון יעפילו אל הגמר והיום כבר הצליחו שחייני מחוז יהודה לקבוע תוצאות חיוביות.
המוקדמות כולן לאזור שלנו, תתקיימנה בחוות הנוער הציוני. לראשונה הוחלט לקיים אותן גם באמצע השבוע וקבוצות שיפור הסגנון של חוות הנוער "התגמשו" וזזו לשעה אחרת כדי לפנות את הבריכה לתחרויות.
כ180 שחיינים ושחייניות בגילאים 10 עד 13 בנות ועד 14 בנים הגיעו לתחרויות וזינקו ל100 מטר חופשי, 200 פרפר ו200 גב. את מירב ההתרגשות תפסו שחייני קבוצות השליחים 4x50 מעורב שהתחרו ביניהן על כל עשירית השנייה. אמנם כל אגודה יכולה להעמיד 2 רביעיות שליחים אך רק קבוצה אחת תעלה לגמר (לפי הזמנים מכל הארץ). זה המקום להזכיר שאת איוש הקבוצות (מי ישחה בשליחים) יקבעו המאמנים רק לקראת האליפות.
כל הכבוד לשחייניות דג זהב ושחייני ושחייניות עתודה 2009 ששחו זו הפעם הראשונה במוקדמות.
ביומה השני של התחרות - שישי 23.1, (שליחים, 200 חופשי, 100 חזה ו100 פרפר) התחוללו קרבות סוערים בין שחייני המחוז - לגבי חלקם - ברור שנראה את אותם שחיינים ואותם קרבות גם בגמר הארצי, אבל היו שחיינים רבים שנעזרו בהתמודדות מול חבריהם כדי לשפר את השיא האישי ובודאי את הדירוג ברמה הארצית. נאחל לכולם בהצלחה גם מחר.
חימום בשעה 9:00 , תחרות ב9:30.
תודה מיוחדת לצוות השיפוט שעמל קשה ולניר שפר שהציב את השחיינים למקצים במקצועיות ואחריות. תודה!

 
הוקמה קבוצה חדשה של טריאטלון הדפסה דוא
רביעי, 21 ינואר 2009 13:17

לאחר פתיחת שנה נהדרת בענף הטריאתלון של הפועל ירושלים, פתיחה בה הגנה האגודה בהצלחה על תוארה כאלופת ישראל למועדוני טריאתלון, וזכייה בקטגוריות אישיות רבות (בהן כיכבו במיוחד האחים אלטרמן וחוה גרו מנצחת הספרינט), החליטו ראשי הענף בירושלים להקים קבוצה חדשה.

מדובר בקבוצת "הפועל אשת הברזל ירושלים" - קבוצה שבנויה מנערות ונשים בלבד ומגמתה לזכות באליפות ישראל לשנת 2009.
הקבוצה מאגדת בתוכה נשים ותיקות וחדשות שהצטרפו לאגודה השנה וכן מספר נערות בעלות פוטנציאל להתברג ברמה הישראלית והבינ"ל. דודי שרמן רכז הענף הסביר כי כך נוכל להתמקד בצרכים ענייניים ספציפיים לנשים ומנכ"ל האגודה הדר בן דרור הבהירה כי הדבר יסייע לקידום ספורט זה בקרב נערות שטרם עסקו באופן מקצועי באף אחד מהענפים. " הקמת הקבוצה התאפשרה בין היתר בזכות שילובב קבוצת טרי-שי באגודתנו והצטרפות נשים רבות בעקבות טריאתלון אילת. זה גם משתלב בהחלטתנו לקדם את ספורט הנשים בכלל, בפברואר למשל אנו מקיימים יום כייף לבנות של האגודה". לדברי בן-דרור.

בירושלים מתאמנת באופן שגרתי ומקצועי קבוצת נוער ("איש הברזל")שחלקם בוגרי נבחרות השחייה של האגודה כך שיש להם יתרון מול בני גילם. הקבוצה נהנית מאמוני שחייה וריצה מדי יומיים וכן מאימון אופניים בהדרכת ערן דרקסלר. המטרה הקרובה
היא תחרות נוער בחודש מרץ ובדרך כבר מתוכנן מחנה אמונים אחד לפחות.
נערים ונערות שהספורט מושך ומאתגר אותם מוזמנים להצטרף לקבוצה - האמונים מותאמים אישית, כך שגם חסרי כל נסיון יכולים להשתלב בפעילות. פנו לדודי שרמן במייל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת או למשרד האגודה 1-800-240-230
בהצלחה!

 
<< התחלה < הקודם 61 62 63 64 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL